טוען..

סה"כ 18 עמודים  1 2 3 4 ... אחרון » ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת ) הוסף תגובה הוסף נושא חדש פרסם סקר

» יומן | DiDiT Fantasy League - DFL *פורסם פרק 11*
SilverRider
המקסימוס טיילור קונאן
ההודעה פורסמה לפני שנתיים
שם פרטי:
קבוצה: רשומים
מזהה: #44,179
הצטרפות: לפני שנתיים
סקייפ:

ממש אהבתי את הפוסטר אחי
user posted image

השגים בDWL אם המקסימוס:
# המתאבק בעל השכר הגבוה ביותר התולדות הארגון.
# זכה במאריס מידיו של סי.אם פאנק בקרב שלשות סיכונים.
# אלוף ארצות הברית בעל הריין הארוך ביותר בארגון [מ11.2 ועד ל18.8]
# מקום ראשון בפאוור 15 לחודש יולי.
# היה חלק מהסטיבל המוביל ב-DWL פרסטיג'.
# אחד ממתמודדי האלמניישן צ'אמבר לשנת 2012.

מנהל קטגוריית יומני האבקות וליגת DWL!
"משקיען השנה", מנהל פרוייקט רסלינג מנג'ר ואחלה גבר ; )

user posted image
Wrestling Fan Xperience
מחפש שותף ליומן - לרציניים בלבד!!
הודעה פרטית דוא"ל תיוג ציטוט
Jeff_Hardy
המסומם אעש מגיל שש !
שם פרטי:
מזהה: #44,667
סקייפ:

הפוסטר: אני מניח שבקרוב נדע איך ויקי גררו קשורה אליו [אני מניח בגלל שברגע שהיא מופיעה אין מזל......] האירוע: נשמע אירוע מענין ומקורי במיוחד [אני אף פעם לא שמעתי על אירוע כזה] מחכה לאירוע!!!!

ומתי האירוע יהיה? ומתי גם יהיה הפרק הבא?
user posted image

user posted image

user posted image

"הכרזמטיק אניגמה" ג'ף הארדי בDWL:

אלוף העולם [1 - מה:08.06.2013 עד ה:23.06.2013 (הפסד מכוון עקב החזקה בשתי אליפויות)].
אלוף האקסטרים [1 - מה: 08.07.2012 עד ה - 08.07.2013(לא הפסיד את האליפות אלא פוטר) 2 - מה: 25.01.2014 עד ה - 15.02.2014 (וויתר על האליפות)].
החזיק באליפות העולם והאקסטרים יחדיו [הראשון שעשה זאת].
שבר לרייבן את הסטריק ללא הפסדים כתור אלוף האקסטרים ולקח לו את האליפות.
השתתף בקרב המזוודות המסורתי של ONS.
ניצח את הביג שואו והיה המעפיל הראשון לקרב המזוודות לONS.
היה בטאג טים: "הדור החדש".
השתתף בקרב הגואטלנט הראשון על אליפות הזוגות יחד עם הביג שואו.
טוען לאליפות הזוגות [1 - עם הביג שואו].
טוען לאליפות הכבוד [1 - באטל רוייאל].
טוען לאליפות העולם [2].
טוען לאליפות האקסטרים [2].
מועמד לN1C לאליפות ארצות הברית בסייבר סנדאיי.
ניצחון בME הראשון שלי בליגה.
מופיע בפוסטר של טורניר מלך הזירה 2012.
היה על כריכת המגזין במגזין של חודש מאי וינואר.
מופיע על הפוסטר של הדיסק ה100 הכי גדולים.
מופיע בדיסק ה100 הכי גדולים.
מספר 12 בדיסק של ה100 הכי גדולים.
העפיל לטורניר מלך הזירה.
שרד עד חצי גמר מלך הזירה.
השתתף בקרב הרויאל ראמבל 2012 ונכנס כמספר 17, הדיח את טיטוס אוניל, יצא מספר 13 יחד עם R - טרוט'.
העפיל לקרב הMITB המסורתי של רסלמניה יחד עם קורט אנגל.
זוכה סלאמי קרב השנה. (קרב הMITB ברסלמניה 3).
ניצח בקרב ההכנעות בכול מקום הראשון מסוגו אי פעם בDWL.
מככב על הפוסטר של ארמגדון 2013.
מככב על הכריכה של מסיבת העיתונאים של 3YA.
פרו של בולי ריי בעונה השלישית של NXT.
מופיע על הפוסטר של סמארסלאם 2013.
מופיע על הפוסטר של פרק הסלאמיז של 2013.
מככב על הפוסטר של ג'נסיס 2014.
מופיע בשלוש קרבות (קרב זוגות משולש/כריס בנואה נגד ג'ף הארדי/רייבן נגד ג'ף הארדי)  ב Greatest Sacrifice של DWL.
הריין הכי ארוך בתולדות DWL. (אליפות האקסטרים, מה: 08.07.2012 - 08.07.2013 - שנה שלמה).
זכה בסלאמי מתאבק השנה לשנת 2013 ורגע האקסטרים של השנה לשנת 2013 יחד עם CM פאנק.

מקומות משמעותיים בפוואר 15:

מקום ראשון בפוואר 15 של חודש מאי.
מקום 6 בפוואר 15 של חודש יולי ודצמבר.
מקום 4 בפוואר 15 של חודש אוגוסט
מקום 2 בפוואר 15 של חודש ספטמבר, נובמבר ויוני.
מקום 5 בפוואר 15 של חודש ינואר.
user posted image

זוכה בסלאמים: פרומאיסט השנה, מורה הפרומואים של השנה, מנהל השנה ומסקר השנה לשנת 2013 ! biggrin.gif

X-Ray
Give em What They Want
פותח האשכול
שם פרטי: אבישי
קבוצה: בעל האתר
מזהה: #33,024
הצטרפות: לפני 3 שנים
סקייפ: avishai-i

פרק 2 | 14.04.2012 | אלופי זוגות חדשים?! | נכתב ועוצב ע"י אבישי

המוזיקה והסירטון הרשמי של DFL מתנגנים ברחבי הארינה בפעם השנייה באולם הבייתי בניו יורק סיטי ,והאולם מלא למדי המצלמה ,מצלמת את האוהדים שמרימים דגלים של מספר מדינות מהן הם הגיעו כמו אנגליה ,צרפת ובנוסף רואים אוהדים אם שלטי אהדה לבראין דניאלסון ובטיסטה לאחר סיבוב ממושך של המצלמה על האוהדים המצלמה נעצרת אצל השדרנים של DFL אברהם וושינגטון וג'ימי הארט

אברהם וושינגטון:אנחנו שוב שניו יורק סיטי באולם הביתי עם הקהל הביתי
ג'ימי הארט:נכון מאוד והערב הולך להיות לנו ערב גדול כמו ששמענו לפני מארמנדו הערב נכריז על אלופי זוגות חדשים
אברהם וושינגטון:כזה GM לא יכולנו לקבל אחד יותר טוב
ג'ימי הארט:אהאה אוקיי בכל מקרה בנוסף הערב....

מוזיקה קולומביאנית מקפיצה קוטעת אותו וזו המוזיקה של ארמנדו אלחנדו אסטרדה לבוש בחליפה לבנה כהרגלו וסיגר בכיס החליפה ,ארמנדו צועד אל עבר הזירה עם חיוך על הפנים בזמן שהוא מקבל תגובות מעורבות מהקהל אם יותר היטים,ארמנדו עומד ליד הזירה 

ג'יליאן הול:גבירותיי ורבותיי קבלו בבקשה את ה GM הגדול ביותר בהיאבקות בידורית כיום..ארמנדו אסטרדה!

ארמנדו מרוצה מההכרזה של ג'יליאן ומוחא לא כפים בזמן שהקהל נותן להם היטים ארמנדו מבקש מיקרופון וג'יליאן ממהרת לתת לו את המיקרופון עם חיוך על הפנים ,ארמנדו עומד בזירה ואומר:

ארמנדו אסטרדה:אולה אמיגוס שם שלי זה ארמנדוווווו אלחנדרוווווו סטרררררדה! *היטים* ואני כמו שהציגו אותי ה GM הגדול ביותר בהיסטוריה של היאבקות אני ה GM של DFL! ,אתם יודעים למה אני ה GM הגדול ביותר שיש ,כי יש לי את היכולת ,יש לי יכולת לקבוע קרבות שאף אחד לא היה חושב עליהם ,אני העסקתי את הטובים ביותר לאירגון הזה ואני רק התחלתי הערב הולך להתקיים קרב על אליפות הזוגות זה הולך להיות ענק! זה הולך להיות באמת ענק כי בזירה יהיה בערך טון! של אדם הערב הולך להתקיים קרב זוגות מרובע על אליפות הזוגות הפנוית של DFL זה הולך להיות האחים דיביאסי -בארט וטד דיביאסי מול LWO הוניקו והומסייד מול ביג דאדי V ומרק הנרי מול 2 מתאבקים שהרשימו אותי שבוע שעבר והם דולף זיגלר וטומקו! 4 הזוגות האלו יקבלו את הזדמנות חייהם להפוך לאלופי הזוגות הערב *פופים* ולא סיימתי הערב בנוסף הערב המנצחת בקרב הנשים תתמודד מול סופיה קורטז שניצחה שבוע שעבר בשבוע הבא בקרב על אליפות הנשים או כן הולך להיות לנו פרק ענק הערב אני מתרגש בטירוף אז אני רוצה לאחל לכם לפני שמסיימים צפייה נעימה ו....

המוזיקה של בטיסטה קוטעת את ארמנדו ובטיסטה מופיע בכניסה לאולם בבגדי רחוב שלו,בטיסטה מתקדם אל עבר ארמנדו שהמיקרופון בידו ,בטיסטה נכנס אל תוך הזירה ועומד מול ארמנדו

בטיסטה:וואו כל זה באמת טוב ויפה ארמנדו אבל שכחתה דבר אחד,שכחתה להכריז על הקרב שלי ומייסון על אליפות העולם אני לא יודע אם שכחתה אבל אני ומייסון ניצחנו את ביג דאדי V ומרק הנרי שבוע שעבר ו....

ארמנדו אסטרדה:כן בקשר לזה ,אני לא יודע איך לספר לך אבל.. הבטחתי לעוד 2 מתאבקים את ההזדמנות על אליפות העולם ו...

בטיסטה מתקרב אל ארמנדו בעצבים והוא עצבני

ארמנדו אסטרדה:תרגע בטיסטה אני ה GM אל תעשה פה טעויות אני יגיד לך מה אני יעשה ,יש לי רעיון להוציא את שני הצדדים מרוצים שבוע שעבר הבטחתי לכריסטיאן ודל ריו קרב אחד מול השני בניהם שהמנצח יקבל הזדמנות על אליפות העולם אבל במקום המינאבנט הערב יהיה דל ריו וכריסטיאן מול בטיסטה ומייסון ריין ואם תנצחו גם אותם הערב תוכלו להתמודד אחד מול השני על אליפות העולם אך אם תפסידו דל ריו וכריסטיאן יתמודד אחד מול השני על אליפות העולם *פופים* בהצלחה בטיסטה 

ארמנדו יוצא מהזירה בזמן שבטיסטה מסתכל עליו מהזירה בעצבים

ג'ימי הארט:אני לא מאמין בטיסטה ומייסון כבר עשו מה שארמנדו רצה הם צריכים לקבל את ההזדמנות הזו
אברהם וושינגטון:ומה אם דל ריו וכריסטיאן הם אפילו לא קיבלו את ההזדמנות שלהם החלטה מעולה מפי ה GM שלנו
ג'ימי הארט:הקרב בהחלט הולך להיות מעניין אבל אני לא בטוח שזה הכי הוגן כלפי בטיסטה ומייסון

ג'יליאן הול:גבירותיי ורבותי הקרב הבא הוא הקרב הפותח של הערב והוא קרב יחידים

ביג שואו עושה את דרכו ראשון אל עבר הזירה לקולות פופים מהקהל שלאחר מכן ג'ק סוואגר עושה את דרכו אל הזירה לקולות ההיטים הוא עושה את טאונט שכיבות הסמיכה שלו וההיטים גדלים אפילו יותר השניים בסופו של דבר עומדים מול השני והשופט מצלצל בפעמון לתחילת הקרב

סוואגר ישר מנסה לתקוף את ביג שואו אך ביג שואו מעיף את סוואגר אל הפינה ללא מאמץ הוא רץ בניסיון לפגוע בו אם ספלאש בפינה אבל סוואגר זז ביג שואו בפינה שסוואגר מתחיל לעבוד על ביג שואו בפינה הוא נותן לו אגרופים לגוף ולראש אך ביג שואו דוחף אותו כמעט עד הפינה הנגדית סוואגר רץ אל עבר ביג שואו אך שואו מפיל אותו בשולדר בלוק ניסיון ההצמדה של שואו נכשל ,לאחר מספר שניות שואו מנסה צ'וקסלאם על סוואגר אך סוואגר מתחמק וישר מתחיל לתקוף את הרגל של שואו מאחור אם מכות לרגל ,שואו מתחיל לצלוע הוא מנסה להעיף את סוואגר מעליו אך ללא הצלחה סוואגר לא משחרר את הברך של שואו וממשיך לתקוף אותה שואו מעיף את סוואגר אל החבלים ,סוואגר חוזר עם דרופ קיק לרגל של שואו,שואו נופל על ברך אחת שסוואגר מבצע עליו DDT הוא מנסה לסיים את הקרב אך שואו בורח מהניסיון הצמדה של סוואגר סוואגר ממשיך לתקוף את הרגל של שואו בזמן ששואו שוכב בזירה והוא לאחר מכן נועל אותו באנגל לוק! שואו סובל מכאבים אך לא מסכים להכנע כעבור מספר שניות של לחימה הוא מצליח להתהפך על הגב ולהעיף את סוואגר לחבלים סוואגר חוזר ששואו עושה לו מאנקי פליפ עם הרגל שואו מנסה לקום לאט שהוא תופס את הרגל בכאבים בנתיים סוואגר קם גם הוא הוא מתקרב אל שואו ששואו תופס אותו בצוואר ומנחית אותו עם צו'קסלאם ביג שואו מצמיד את סוואגר ל 3

ג'יליאן הול:המנצח בקרב הביג שואו

ביג שואו לא מצליח לקום על הרגלים בעיקבות התקיפה האכזרית של סוואגר לרגל שלו ,בנתיים סוואגר התאושש והתגלגל מחוץ לזירה הוא מסתכל אל שואו מאוכזב מההפסד שלו אך ברגע אחד האכזבה הופכת לעצבים סוואגר לוקח כיסא ברזל שהיה מחוץ לזירה ונכנס איתו אל תוך הזירה ביג שואו הצליח לעמוד בעזרת שופט אך סוואגר דופק לו מכה עם הכיסא לרגל שואו נופל חזרה שהוא צורח מכאבים והוא תופס את הרגל שסוואגר העצבני חובט ברגלו של שואו שוב עם הכיסא ושוב ושוב שבפעם ה 4 השופט לוקח ממנו את הכיסא ורואים רופאים רבים מגיעים לבדוק את ביג שואו שסוואגר מסתכל על שואו הסובל בהנאה

ג'ימי הארט:אני לא מאמין האכזריות
אברהם וושינגטון:ביג שואו לא הולך לעמוד בימים הקרובים אחרי מה שסוואגר עשה לו הערב
ג'ימי הארט:זה ממש לא דרך לקבל הפסד
אברהם וושינגטון:ביג שואו אולי ניצח אבל אין ספק בכלל של מי הייתה המילה האחרונה הערב

באקסטייג':

רואים את דולף זיגלר וטומקו מדברים בניהם בחדר שלהם מתכוננים לקרב הזוגות יותר מאוחר הערב

ג'ימי הארט:הנה הם הצוות של טומקו וזיגלר
אברהם וושינגטון:שניהם ניצחו את הקרבות שלהם שבוע שעבר
ג'ימי הארט:כן הם המרשימים שהרשימו את ארמנדו שבוע שעבר ויקבלו את ההזדמנות שלהם הערב

פירסומת:

אנשים תמיד ראו בי כמין גיבור על כאיש שיציל את המצב 
כבן אדם שאפשר לסמוך עליו
אבל מתי שאני הייתי צריך עזרה אף אחד לא היה לצידי
כן! אני עדיין פה

אני לא מת ,לא נעלמתי לשום מקום
ואני יגיע ל DFL לתקן את המצב
COMING SOON......

אברהם וושינגטון:וואו זה נראה מעניין
ג'ימי הארט:בהחלט כן הדביוט של המתאבק המיסתורי הזה

באקסטייג':

רוזה מנדז נמצאת עם קרליטו מאחורי הקלעים

קרליטו:קדימה רוזה למה שלא תצאי איתי ,את יודעת שאני הכוכב הבא בשמי DWL

רוזה מנדז:אתה צריך להוכיח את עצמך קודם

קרליטו:באמת יש לי רעיון הקרב שלי הוא הבא בואי נעשה עסקה אם אני מנצח הערב את יוצאת איתי לדייט סגרנו

רוזה מנדז:אוקיי

קרליטו:ואני רוצה אותך לצידי בקרב שתראי מה אני מסוגל

רוזה מנדז:סגרנו!

ג'יליאן הול:הקרב הבא הוא קרב יחידים רגיל

קרליטו עושה את דרכו ראשון מלווה ברוזה מנדז הוא מחזיק תפוח אדום ביד הוא מקבל תגובות מעורבות מהקהל הוא נכנס אל תוך הזירה ונותן לרוזה את התפוח שלו בזמן שהוא מחכה ליריבו בזירה,בראין דניאלסון עושה דרכו לאחר קרליטו שהגג עלה מפופים בראין דניאלסון נראה רציני לקראת הקרב שלו עם קרליטו הוא נכנס אל הזירה ומוכן

קרליטו ובראין מתחילים בפייס אוף שניהם מתחילים להחליף בניהם אגרופים אך בראין מצליח להשתלט הוא מבצע עליו מספר סופלקסים ומנסה לסיים את הקרב במהירות אך ללא הצלחה בראין מרים את קרליטו אך קרליטו מכניס לבראין אצבע לעין השופט רואה את זה ומודיע לקרליטו שהוא יפסול אותו אם הוא יעשה את זה שנית בנתיים קרליטו ממשיך לתקוף את בראין הוא מרים אותו ומנסה לבצע עליו באק בריקר אך בראין דופק לו מרפק לראש ומסחרר בראין רץ לחבלים ודופק לקרליטו דרופ קיק עוצמתית שמעיפה את קרליטו מעל החבל לרצפה רוזה עומדת לידו כשקרליטו לוקח ממנה את התפוח והוא נוגס בו השופט בנתיים סופר אותו כבראין יוצא החוצה והוא עומד ליד קרליטו הוא מרים אותו לאט שקרליטו יורק את התפוח לכיוון בראין דניאלסון מחוץ לזירה אבל בראין מתכופף שקרליטו יורק על התפוח על רוזה מנדז! רוזה נגעלת וקרליטו מנסה להרגיע אותה אבל היא מתעצבנת והולכת משם ומשאירה את קרליטו שם קרליטו מופתע שבראין דניאל דופק לקרליטו נק ברייקר על הרצפה השופט הגיע ל 7 שבראין מכניס לזירה את קרליטו הוא נכנס אל הזירה ותופס את קרליטו בלבל לוק! קרליטו נכנע במהירות מהכאבים

ג'יליאן הול:קבלו את המנצח כתוצאה של הכנעה בראין דניאלסון

בראין דניאלסון קם גאה בעצמו שפתעום רואים מישהו נכנס אל הזירה דרך הקהל הוא לובש קופצ'ון על ראשו ותוקף את בראין דניאלסון מאחור בראין דניאלסון נופל שהאיש המיסתורי נחשף כקודי רודס ,קודי מתחיל לתקוף את בראין שבנתיים קרליטו מתאושש וחוזר אל מאחורי הקלעים בזמן שהוא קורה בשמה של רוזה מנדז בנתיים קודי ממשיך לתקוף את בראין דניאלסון הוא תופס אותו ומבצע עליו את הכרוס רודס לאחר שביצע את המהלך האופיני לו הוא מבקש מיקרופון ומקבל הוא יורד אל ברך אחת ומדבר אל בראין ששוכב בזירה

קודי רודס:בראין דניאל...סון? זה נחמד לפגוש אותך שוב כמו שאמרתי לך בראין דניאלסון אני לא מתאבק אם פחי אשפה אבל אין לי בעיה לכסח את הצורה אם זה מה שאתה רוצה פרחח מהרחוב,אתה בחיים! לא תתאבק מולי!

קודי מפיל את המיקרופון ועושה את הטאונט שלו מעל בראין דניאל

אברהם וושינגטון:קודי רודס תקף שנית
ג'ימי הארט:אני ממש לא מבין את קודי למה לעזעזל הוא לא מוכן להתאבק מול בראין דניאלסון
אברהם וושינגטון:אני יגיד לך למה יצא לי לדבר אם רודס היום והוא הסביר לי שבראין דניאלסון הוא מהרחוב והוא לא מתאבק דור 2 כמוהו 
ג'ימי הארט:אז מה עכשיו הוא יתאבק רק מול מתאבקי דור 2 ? אין לנו הרבה כאלה
אברהם וושינגטון:אין לי מושג ג'ימי

ג'ימי הארט:עכשיו אנחנו הולכים לעבור לכריסטי הימי היפה מאחורי הקלעים
אברהם וושינגטון:היא הולכת לראיין את אחד המשתתפים בקרב המינאבנט הערב
ג'ימי הארט מי זה יהיה נגלה מיד אלייך כריסטי

עוברים לאיזור הראיונות בבאקסטייג'

כריסטי הימי:תודה לכם אברהם וג'ימי האורח שלי הפעם הוא כמו שאמרתם אחד המשתתפים במינאבנט הערב הוא יצתוות אל דל ריו לקרב מול בטיסטה ומייסון ריין על הזדמנות להיות אלוף העולם קפטן כריזמה כריסטיאן

רואים את כריסטיאן בתמונה

*

כריסטי הימי:כריסטיאן רציתי לדעת מה התחושה שלך לקראת הקרב שלך הערב

כריסטיאן:ובכן התחושה שלי ... בטוח בעצמי ,אני יודע מה אני רוצה וזה להיות אלוף העולם ואתם בטח חושבים שאני חושש מדל ריו שיהרוס לי ,אז לא אני יודע שהוא לא יהרוס לי כי הוא בדיוק כמוני לא יתן להזדמנות הזו לעבור לו בין הידים אז כמו שאמרתי אני בטוח בעצמי 

כריסטי הימי :אתה לא חושש קצת מלהתמודד מול 2 מתאבקים מאוד גדולים וכוחניים כמו מייסון ריין ובטיסטה

כריסטיאן:כריסטי בואי אני יספר לך דבר אחד על היאבקות זה לא משנה כמה כוח יש לך בסופו של דבר היאבקות זה נטו שימוש במוח ולי ולדל ריו יש מזה בכמויות בניגוד ליריבים שלנו *מחייך* אני לא מאמין שאני מחמיא לדל ריו כל הראיון הזה

כריסטי הימי:מה אתה חושב על דל ריו

כריסטיאן:דל ריו הוא חתיכת מקסיקני שוויצר אדיוט ,אני בחיים לא חשבתי שאני יצטרך להתאבק איתו כצוות אבל הנה אנחנו פה ב DFL עושים את זה

כריסטי הימי:אתה אומר שלא נראה איזה דאבל טים שלך ושל דל ריו 

כריסטיאן:דאבל טים *מחייך* מי יודע הכל יכול להיות

כריסטי הימי:אוקיי תודה רבה לך על הראיון ובהצלחה

ג'יליאן הול:הקרב הבא הוא קרב נשים 1 על 1 רגיל שהמנצחת תתאבק על אליפות הנשים שבוע הבא מול סופיה קורטז

רואים מאחורי הקלעים את סופיה קורטז צופה בקרב הזה

הראשונה מגיעה רוזה מנדז וזה נראה שהיא עדיין מורידה מהשיער שלה שאריות של תפוח היא עומדת בזירה ומחכה ליריבתה ,שאול גאררו המתאבקת הצעירה החדשה מגיעה לאולם מלווה באמה ויקי גאררו ודודה צאבו גאררו ,שאול נכנס אל הזירה ונעמדת מול רוזה בזמן שצאבו וויקי מעודדים אותה מבחוץ לזירה כשהשופט מבקש לצלצל בפעמון

שאול עומדת מול רוזה ושתיהן מוכנות לקרב הם שניהן תופסות אחת את השניה ששאול ממהרת לתפוס את רוזה בשיער ולתת לה בעיטה לבטן היא מנסה לסיים את הקרב מוקדם אך ללא הצלחה שאול מרימה שוב את רוזה מהשיער שהשופט מזהיר אותה לגבי תפיסה בשיער שאול מעיפה את רוזה לפינה ומיד אחר כך מנסה לפגוע בה עם קלוזליין אבל רוזה זזה ושאול פוגעת בפינה רוזה מתאוששת טיפה ונותנת לשאול צ'אפים לחזה שאול מתקדמת קדימה ורוזה מגלגלת אותה לרול אפ בניסיון לסיים את הקרב אך ללא הצלחה ויקי מעודדת את שאול מחוץ לזירה כשרוזה מנחיתה עליה מרפק לחזה היא מנסה להצמיד אך שוב זה לא מספיק רוזה עומדת מול שאול והיא קוראת לה לעמוד שאול נעמדית לאט מספר שניות לאחר מכן רוזה תופסת אותה לסופלקס אבל צאבו קורה לרוזה מבחוץ לזירה ומסיח את דעתה כשאול מטיחה את רוזה אם סופלקס משלו אבל למרבה ההפתעה היא עוד לא סיימה היא מבצעת על רוזה עוד סופלקס ועוד אחד אלו ה 3 אמיגוס התרגיל המפורסם של אביה שאול קמה והיא רוקדת את הריקוד המפורסם של אביה כצאבו וויקי מוחאים לה כפים מחוץ לזירה שאול עולה באיטיות על הפינה על החבל העליון זה נראה שהיא מתכוננת לפרוג ספלאש אך רוזה כמה בזמן היא תופסת היא נותנת לשאול אגרוף ועולה גם היא על הפינה זה נראה שהיא מתכוננת לסופרפלקס לשאול אבל פתעום ויקי גאררו עולה על הזירה ומסיחה את דעתה של רוזה השופט פונה אל ויקי ולא שם לב ששאול מכניסה לרוזה אצבע לעין בפינה ומפילה אותה על הגב מהחבל העליון רוזה נשכבת קרוב לחבלים שצאבו תופס לה את הידים בלי שהשופט רואה ושאול גאררו מבצעת על רוזה פרוג ספלאש ויקי יורדת מהזירה כאילו לא קרה כלום ששאול גאררו מצמידה את רוזה ל 3 ולניצחון

ג'יליאן הול:קבלו את המנצחת שאול גאררו

ויקי וצאבו מיד נכנסים לזירה וחוגגים עם שאול את הניצחון הראשון שלה הם מסמנים לה על המותניים שהיא תיהיה אלופת הנשים בזמן שרואים את סופיה קורטז צופה במה שקרה ומנענעת את הראש

ג'ימי הארט:הגאררוס אפשר להגיד שהם אף פעם לא ישתנו
אברהם וושינגטון:למה אתה רוצה שהם ישתנו הגאררואים בעסק הזה הרבה זמן ועכשיו שאול גאררו הדור החדש של מתאבקות תיהיה אלופת הנשים החדשה שלנו
ג'ימי הארט:אל תיהיה כל כך בטוח כי שבוע הבא היא תתאבק מול "טאף אינף" סופיה קורטז לקרב על אליפות הנשים

באקסטייג':

ה LWO - הומסייד הוניקו הרננדז ושלי מרטינז מדברים בניהם

שלי מרטינז:הוניקו אתה בטוח שאתה רוצה להתאבק בקרב זוגות הערב להרננדז יש יותר ניסיון הוא כבר זכה באליפות הזוגות והוא והומסייד מכירי...

הוניקו:צ'יל שלי אני יודע מה אני עושה ה LWO יצאו עם אליפות הזוגות הערב אני והומסייד נטפל בענינים

שלי מרטינז:אוקיי אם אתה אומר בכל מקרה אני והרננדז ניהיה שם לכל מקרה

הומסייד:הוניקו תיהיה מוכן לחסל כל אחד ואחד בקרב במיוחד את האחים דיביאסי שחושבים שהם יותר טובים מאיתנו

הוניקו:אל תדאג הומסייד הערב הם ילמדו לקח ע"י LATINO WORLD ORDER

ג'יליאן הול:הקרב הבא הוא קרב זוגות מרובע והוא על אליפות הזוגות של DFL

הקהל מתרגש לקראת הקרב הזוג הראשון שעושה את דרכו אל הזירה הם הצמד של ביג דאדי V ומרק הנרי שמקבלים היטים כבדים מהקהל הם מתעלמים מהקהל וממשיכים להתקדם אל עבר הזירה ומחכים שם ליריבהם אחריהם מגיעים הצמד של טומקו ודולף זיגלר וזה נראה שהם מסונכרנים בניהם לקראת הקרב הבאים בתור הם האחים דיביאסי ברט וטד דיבאיסי ששניהם עושים את דרכם אל הזירה לקולות הפופים מהקהל ואחרונים חביבים להיטים מחרישי אוזניים ה LWO הומסייד ,הוניקו הרננדז ושלי מרטינז עושים את דרכם אל הזירה כשהומסייד והוניקו נכנסים אל הזירה בזמן שמרטינז והרננדז מחוץ לזירה צופים הצמדים מחליטים מה יפתח את הקרב כעבור מספר שניות הם מחליטים זה הוניקו,ביג דאדי V,בארט דיביאסי וטומקו הם אלו שיפתחו את הקרב כשהשופט מצלצל בפעמון

ה 4 עומדים אחד מול השני מוכנים לתקוף כשבארט דיביאסי ישר מתנפל על הומסייד ומתחיל לתקוף אותו וטומקו וביג דאדי V ,שני הענקים האלה הפייס אוף למשך מספר שניות ואז מתחילים להחליף בניהם אגרופים כל אחד מהם בפינה אחרת רבים בניהם טומקו מנסה להרים את ביג דאדי לבאק סופלקס אבל ביג דאדי פשוט גדול מידי הוא מעיף את טומקו מעל החבל העליון לרצפה שזיגלר יוצא גם הוא לבדוק את המצב של טומקו בנתיים הומסייד ובארט ממשיכים לריב בניהם עד שהם קולטים את ביג דאדי עומד מולם שניהם רצים לעברו ביחד אבל ביג דאדי מפיל את שניהם אם דאבל שולדר בלוק ביג דאדי מתקרב אל מרק הנרי ומתחלף איתו הוא נכנס אל הזירה הוא רץ ומנסה לנחית על ברט וורד סטרנגסט ספלאש אבל בארט זז שמרק פוגע ברצפה בארט ממהר ומכניס את טד אל הקרב כשטד דופק קלוזליין להוניקו ולטומקו שבדיוק נכנס הוא מסתובב ודופק להנרי קלוזליין אך הוא לא זז הוא מנסה לדפוק לו עוד אחד אך הוא לא זז כשהוניקו וטומקו שניהם באים וביחד כל השלושה מצליחה להפיל את הנרי הוניקו ממהר להצמיד את הנרי אך טומקו עוצר אותו והם מתחילים לריב בניהם כשטומקו זורק את הוניקו מעל החבל העליון לרצפה וטד מגלגל את טומקו להצמדה אך טומקו בורח ברגע האחרון בנתיים מחוץ לזירה שלי מרטינז והרננדז נראים מודאגים הם עוזרים להוניקו לקום ובנתיים מרק הנרי מתחלף אם ביג דאדי V שמעיף את טד מעל החבל העליון לרצפה ליד LWO טומקו בנתיים התחלף עם דולף זיגלר והוא תוקף את ביג דאדי מאחור אבל זה לא מזיז כשבנתיים מחוץ לזירה הרננדז הומסייד והוניקו תוקפים את טד דיביאסי שמחוץ לזירה כבראט קופץ על כל LWO בכרוס בואדי ומפיל אותם בנתיים בזירה זיגלר בניסיון לנעול את ביג דאדי בסליפר אבל ביג דאדי מעיף מעליו בקלות את זיגלר ומנחית אותו בזירה ביג דאדי נותן כיף להנרי אך לפני שיוצא מהזירה מנחית על זיגלר ספלאש ענק! שהנרי גם הוא מנחית ספלאש על זיגלר ומסיים בהצמדה ל 3 טומקו מנסה להגיע לעצור את זה אבל זה נראה שהוא כבר ויתר והולך משם בעצבים

ג'יליאן הול:המנצחים בקרב ואלופי הזוגות החדשים של DFL ... מרק הנרי וביג דאדי V

מחוץ לזירה זה נראה שהאחים דיביאסי וה LWO מתחילים בברול האחים משתלטים על LWO אבל שלי מרטינז פוגעת בטד עם כיסא ומכאן המספרים משתלטים 3 חברי LWO ושלי מתחילים לתקוף את 2 האחים חסרי הההגנה 4 על 2 עד שהם לא זזים 

ג'ימי הארט:הענקים האלו ביג דאדי V ומרק הנרי הם אלופי הזוגות החדשים שלנו מי יכול לעצור אותם
אברהם וושינגטון:אף אחד!
ג'ימי הארט:ומה אתה אומר על התקיפה של ה LWO על האחים דיביאסי לא בדיוק הוגן
אברהם וושינגטון:הכל הוגן ב DFL במיוחד שהתואר על הכף האחים דיביאסי הרגישו הרגע את הצריבה של הפסד והמכה של LWO
ג'ימי הארט:בכל מקרה קשה לי להאמין שזה נגמר

באקסטייג':

מאחורי הקלעים באחד החדרים רואים את ולדימיר קוזלוב מדבר עם אישתו הטרייה אקסנה קוזלוב

ולדימיר קוזלוב:אני לא מאמין איזה אכזבה בקרב הראשון שלי ב DFL בקרב הראשון שלי כאיש נשוי אני מפסיד

אקסנה קוזלוב:אל תדאג אהובי לא קרה כלום הערב אתה תנצח אני בטוחה

ולדימיר קוזלוב:תודה אהובתי את תמיד יודעת איך לעודד אותי

ולדימיר הולך משם שרואים את אקנה עם פרצוף מודאג

ג'יליאן הול:הקרב הוא הוא קרב יחידים רגיל

הראשון שעושה את דרכו אל הזירה הוא וויד באריט הוא מחכה בזירה ליריבו אחריו מגיעה בליווי אישתו ולדימיר קוזלוב עם אישתו אקסנה ,אקסנה מעודדת את ולדימיר שצועד אל עבר הזירה ,ולדימיר נראה הערב נחוש לנצח הוא עומד מול באריט ודורש מהשופט לצלצל בפעמון וכך עושה השופט

קוזלוב מתקדם במהירות אל באריט אך באריט דופק לו ביג בוט וגורם לו להסתחרר באריט מפיל את קוזלוב עם באק סופלקס ומתחיל לדרוך עליו בכל הגוף אקסנה מחוץ לזירה נראית מודאגת מעט ממה שקורה כשבאריט בנתיים שולט בקרב לאחר ביצוע של נק בריקר וניסיון הצמדה שכשל ,קוזלוב מנסה להתאושש אך באריט פשוט לא נותן לו זמן לנשום כל פעם שקוזלוב מצליח איכשהו לעמוד באריט תוקף אותו שוב ומפיל אותו לרצפה באריט מרים את קוזלוב על הכתפיים וכנגד כל הסיכוים מצליח לבצע על באריט את הוואיטסלנד בפעם הראשונה באריט חושב על הצמדה אבל אקסנה עולה על הזירה והיא מנסה לגרום לבאריט לעזור את קוזלוב אך באריט מתקרב עלייה ותופס אותה מהשיער זה נראה שהוא עומד לתקוף אותה אך השופט מנסה לעצור אותו באריט לא שם לב לולדימיר שהתואשש מעט הוא מגלגל את באריט לרול אפ מאוחר וכמעט מצליח להשיג הצמדה אך באריט בורח ברגע האחרון ולדימיר קם במהירות והוא מנסה לדפוק לבאריט קלוזליין אך באריט מתחמק במהירות הוא מרים אותו שוב על הכתפיים ומטיח אותו שוב ברצפה עם הוואסטלנד סלאם אקסנה לא מאמינה מחוץ לזירה כוויד באריט נשכב להצמיד את קוזלוב ומצליח להצמיד אותו ל 3 

ג'יליאן המנצח בקרב וויד באריט

וויד באריט חוגג את הניצחון לקולות ההיטים בזמן שאקסנה בודקת שוב את מצב של ולדימיר בזמן שהוא שוכב בזירה

אברהם וושינגטון:וויד באריט ללא כל קושי מנצח את הקרב הזה
ג'ימי הארט:ולדימיר קוזלוב המסכן מי היה מאמין שהחיים בתור אדם נשוי יהיו כל כך קשים

ג'ימי הארט:גבירותיי ורבותי מיד זה הולך לקראות המינאבנט של הערב
אברהם וושינגטון:קרב זוגות ענק דל ריו וכריסטיאן הולכים להתאבק מול בטיסטה ומייסון ריין
ג'ימי הארט:והצמד המנצח יתמודד אחד מול השני על אליפות העולם

ג'יליאן הקרב הבא המינאבנט של הערב והוא קרב זוגות רגיל שהצמד המנצח יתמודד על אליפות העולם

הצמד הראשון שעשה את דרכו אל הזירה הוא הצמד של בטיסטה ומייסון ריין כל אחד מהם עושה את הכניסה שלו בנפרד והם נראים מפוקסים הבאים אחריהם הם הצוות של כריסטיאן ודל ריו שגם הם נכנסים כל אחד בנפרד דל ריו נכנס ברולס רוילס 1980 והוא חונה בכניסה לאולם הוא נכנס השניים נכנסים אל הזירה ובטיסטה הולך לפתוח את הקרב עם דל ריו השופט מתחיל את הקרב

בטיסטה ודל ריו מתחילים באתגרי כוח שבטיסטה מראה את כוחו דל ריו המפוחד ממהר להכניס את כריסטיאן אל הזירה כריסטיאן ובטיסטה עושים גם הם משחקי כוח אך כריסטיאן החכם דופק לבטיסטה ברך לבטן ומתחיל לתת לו מכות לגב אך בטיסטה העוצמתי דוחף את כריסטיאן ממנו ,כריסטיאן ממהר לתקוף את בטיסטה שוב אך בטיסטה זורק אותו אל הפינה ונותן למייסון כיף לא רגיל על החזה! מייסון קצת מופתע הוא נכנס אל הזירה הוא תופס את כריסטיאן כשהוא ובטיסטה מסתכלים אחד על השני למשך מספר שניות כשכריסטיאן מנצל את ההזדמנות ודופק למייסון מרפק לפרצוף וממהר להכניס את דל ריו ,דל ריו עד מהרה מפיל את מייסון לברכיים אם בעיטה לראש ומבצע עליו DDT דל ריו מנסה לסיים את הקרב אך מייסון לא מוותר בטיסטה צועק עליו לקום בזמן שדל ריו דופק לו צ'אפים לחזה שהוא מנסה לקום ברגע אחד מייסון מתעצבן הוא תופס את דל ריו בצוואר ודוחף אותו אל הפינה מייסון מתחיל להשתגע והוא מפרק את דל ריו אם אגרופים בפינה השופט מנסה לעצור את זה אבל מייסון לא עוצר השופט מגיע ל 4 וכמעט פוסל את הקרב לטובת כריסטיאן ודל ריו אבל בטיסטה עוצר את מייסון ברגע האחרון ,מייסון דוחף את בטיסטה וממשיך לתקוף את דל ריו כשבטיסטה העצבני מסובב את מייסון ודופק לו ספין באסטר! בזירה דל ריו בנתיים מתחלף עם כריסטיאן כשכריסטיאן קצת חושש הוא מתקרב אל מייסון ומצמיד אותו בזמן שבטיסטה צופה והשופט למרבה ההפתעה סופר 3

ג'יליאן :המנצחים בקרב אלברטו דל ריו וכריסטיאן !

בטיסטה מסתכל על מייסון ריין כשפתעום המסך נדלק וה GM של DFL ארמנדו אסטרדה מופיע על המסך

ארמנדו אסטרדה:חברים אני יודע שאתם רוצים לריב גם אני רוצה לראות אותכם רבים אבל לא עכשיו עוד שבועיים בדיוק ב PPV שלנו NO LUCK זה הולך להיות קרב על אליפות העולם אלברטו דל ריו מול כריסטיאן וזה הולך להיות קרב סולם וזה לא הכל בטיסטה ומייסון אני רואה שגם בניכם יש איזהשהו מתח אז תתכוננו כי גם אתם תפגשו ב NO LUCK לקרב

הקהל אוהב את ההכרזה הזו שהפרק יורד מהשידור

user posted image
הודעה פרטית דוא"ל אתר תיוג ציטוט
SilverRider
המקסימוס טיילור קונאן
שם פרטי:
סקייפ:

יש, יש יש! סוף סוף פרק כמה חיכיתי לזה. אני מגיב תוך כדי קריאה אז בגלל זה ההתרגשות עכשיו בוא נראה מה יש לנו כאן הערב. טוב התכנית הייתה מצויינת הבנתי את הסיפורים המרכזיים שהם: בטיסטה-ריין, כריסטאן-דל ריו, LWO-האחים דיבאסי ודניאלסון - רודס. אני ממש נהנתי מאסטרדה מנג'ר מצויין לדעתי שצריך להיפתח עוד ולקבל יותר זמן מסך כי הוא ה-כוכב בDFL הערמומיות שלו היא זאת שעשתה את המאיין אוונט כי לדעתי מייסון ריין ובטיסטה צברו יותר מתח בינהם אם קרב הזוגות וההפסד, קרב בינהם באירוע עכשיו צריך להיות מאבק חיות אכזרי ואני כבר מחכה להמשך הפיוד הנהדר. ביג דאדי V ומרק הנרי כמו שאמרתי שבוע שעבר לא הולכים לשום מקום זכייה מושלמת עבור טאג מושלם, הם דורסים כול מה שנקלע בדרכם והמומנטום הזה מגיע להם. כול הסטוריליין בין בריאן דניאלסון וקודי רודס מתנהל מעולה, קרב יגיע בסופו של דבר אבל השאלה איך? בינתיים רודס ימשיך לקבור את דניאלסון שוב ושוב ושוב. ולדמיר קוזלוב ואקסנה? קודם כול היא פשוט יפיפיה ואני בטוח שקוזלוב יתרגש ממנה בקרוב אחרי שהוא יאשים אותה בהפסדים שלו וזה סטוריליין מצויין העירבוב של החיים במציאות והחיים בזירה. הרבה שמות עולים לי בראש ל"גיבור שחוזר לנקום" אני לא יציין אותם פה כדי לא לפגוע חלילה בסטוריליין אבל אני מחכה לראות מי זה יהיה. אלברטו דל ריו וכריסטאן על אליפות העולם קרב שהתרחש בWWE ואני מקווה שכריסטאן יצא אם העליונה ויפתח פיוד נגד המנצח בין בטיסטה למייסון ראיין או אפילו מול הגיבור ששב לנקום. מחכה לפרק הבא כבר!
user posted image

השגים בDWL אם המקסימוס:

user posted image
Wrestling Fan Xperience
X-Ray
Give em What They Want
פותח האשכול

תודה לך איתי אני אוהב את התגובות שלך הם מדרבנות אותי להמשיך להשקיע ביומן
שמח שאהבתה את הפיודים והכל
מצפה לכם עוד הרבה הפתעות ואקשן smile.gif

ישמח לקבל עוד תגובות על הפרק
user posted image
X-Ray
Give em What They Want
פותח האשכול

#הנהלת DFL לא כל כך מרוצה מהצפיות וקניית הכרטיסים לפרק 2 של DFL אך מי שכן הגיע סיפר שנהנה מהפרק

#כוכבת DFL פירסמה באתר הרשמי שלה שהכינוי החדש שלה הוא "טאף אינף" סופיה קורטז ולפינישר החדש שלה בייסיקל קיק היא קראה טאף אינף קיק

#DFL החתימו כישרונות חדשים לרוסטר והם צפוים להיחשף לאחר פרק 3

#כוכב DFL הנוכחי MVP פירסם הודעה באתר שלו שהשבוע ב DFL הוא הולך להתאבק לראשונה

#האירוע הראשון מבית DFL שהוא NO LUCK אושר שיתקיים לאחר פרק 4 של DFL

#אושר שבפרק 3 של DFL אליפות הנשים תעבור לידים של דיווה לראשונה
בפעם הראשונה "טאף אינף" סופיה קורטז תתאבק מול שאול גאררו על אליפות הנשים

#אחרי רצף ההפסדים של ולדימיר קוזלוב ואישתו שבועיים ברצף ה GM ארמנדו אלחנדו הודיע לולדימיר שהשבוע הוא לא יתאבק

#מאחורי הקלעים קרליטו נראה מנסה להתנצל מפני רוזה מנדז על הטעות שקראתה בפרק 2 האחרון אך רוזה לא הסכימה לדבר איתו

#האחים דיביאסי נראו מאוד עצבניים מאחורי הקלעים והם הבטיחו למספר אנשים שהם הולכים לנקום ב LWO

אלו החדשות להפעם
פרק 3 יגיע בקרוב
מקווה שאהבתם סך הכל

user posted image
BaronILAY
משתמש-על
שם פרטי:
מזהה: #34,009
סקייפ:

אוקיי אני אגיב על הפרק השני תך כדי קריאה :]
ההכרזה של ארמנדו הייתה טיפ-טיפה מסורבלת, אך הרעיון שמאחוריה פשוט בוקינג אדיר. בארט וטד דיבאסי מול LWO מול ביג דאדי V ומארק הנרי [ השילוב לא ממש מוצא חן בעיני, הרי צריך קצת גיוון וקרבות שלהם יכולים להיות שתי בטטות עייפות בזירה, אבל אני סומך עליך =] ] מול דאלפ זיגלר וטומקו! [ואו שילוב אדירררר! ] הקטע עם באטיסטה אחריו היה פשוט גאוני, הערמומיות של ארמנדו מושכת אותי להמשיך לקרוא את זה בשקיקה.
שואו נגד-סוואגר, בסך הכל עוד קרב חמוד עם תקיפה אכזרית של סוואגר על שואו, אולי מתפתח פה משהו ?
הפרסומות, אני חושב ממש על מישהו אבל אני לא רוצה להרוס את ההפתעה.
בריאן רודס- פיוד אדיר, מקווה שתמצא דרך טובה להמשיך אותו כי תקיפות זה לא הכי טוב שבעולם, זאת התקיפה השנייה אחרי הקרב בשני קרבות.
מארק הנרי וביג דאדי V, אוקיי זו החלטה שלך מקווה שתדע איך להמשיך אותה.
כריסטיאן דל -ריו, לא ממש אהבתי, פיוד בין באטיסטה לריין באליפות העולם היה יכול לצאת טוב מאודץ

בכל מקרה יומן ענק יש לך פה, שמור עליו smile.gif
user posted image

הרואיל וואן דניאל בריאן 

הישגים:

אלוף ה-DWL לשעבר[1]

אלוף הכבוד לשעבר[1]

אלוף הזוגות -לשעבר [9]

מחזיק מזוודת הזוגות לשעבר [1]

טוען לאליפות העולם [3]

בעל הוותק הגדול ביותר בברית הענקית פרסטייג\\\\\\\' [תמיד]

מחזיק סלאמי:: הטאג-טים הכי מוצלח.

מחזיק סלאמי:: ההכנעה הכי טובה.

רוב הסיכויים שיש עוד, אז אתם רשאים לפחד :]
Jeff_Hardy
המסומם אעש מגיל שש !
שם פרטי:
מזהה: #44,667
סקייפ:

פרק ענקי וחדשות טובות מאוד, למרות שהייתי מציע לעשות קרב זוגות בין בטיסטה ומייסון ראיין נגד אלברטו וכאראסטין באירוע שזה יהיה הקרב הפותח והקרב המסיים את האירוע יהיה בטיסטה נגד מייסון או אלברטו נגד כראיסטין, וזה היה אחלה פרק אחי רואים שאתה משקיע בהצלחה בהמשך smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

"הכרזמטיק אניגמה" ג'ף הארדי בDWL:

אלוף העולם [1 - מה:08.06.2013 עד ה:23.06.2013 (הפסד מכוון עקב החזקה בשתי אליפויות)].
אלוף האקסטרים [1 - מה: 08.07.2012 עד ה - 08.07.2013(לא הפסיד את האליפות אלא פוטר) 2 - מה: 25.01.2014 עד ה - 15.02.2014 (וויתר על האליפות)].
החזיק באליפות העולם והאקסטרים יחדיו [הראשון שעשה זאת].
שבר לרייבן את הסטריק ללא הפסדים כתור אלוף האקסטרים ולקח לו את האליפות.
השתתף בקרב המזוודות המסורתי של ONS.
ניצח את הביג שואו והיה המעפיל הראשון לקרב המזוודות לONS.
היה בטאג טים: "הדור החדש".
השתתף בקרב הגואטלנט הראשון על אליפות הזוגות יחד עם הביג שואו.
טוען לאליפות הזוגות [1 - עם הביג שואו].
טוען לאליפות הכבוד [1 - באטל רוייאל].
טוען לאליפות העולם [2].
טוען לאליפות האקסטרים [2].
מועמד לN1C לאליפות ארצות הברית בסייבר סנדאיי.
ניצחון בME הראשון שלי בליגה.
מופיע בפוסטר של טורניר מלך הזירה 2012.
היה על כריכת המגזין במגזין של חודש מאי וינואר.
מופיע על הפוסטר של הדיסק ה100 הכי גדולים.
מופיע בדיסק ה100 הכי גדולים.
מספר 12 בדיסק של ה100 הכי גדולים.
העפיל לטורניר מלך הזירה.
שרד עד חצי גמר מלך הזירה.
השתתף בקרב הרויאל ראמבל 2012 ונכנס כמספר 17, הדיח את טיטוס אוניל, יצא מספר 13 יחד עם R - טרוט'.
העפיל לקרב הMITB המסורתי של רסלמניה יחד עם קורט אנגל.
זוכה סלאמי קרב השנה. (קרב הMITB ברסלמניה 3).
ניצח בקרב ההכנעות בכול מקום הראשון מסוגו אי פעם בDWL.
מככב על הפוסטר של ארמגדון 2013.
מככב על הכריכה של מסיבת העיתונאים של 3YA.
פרו של בולי ריי בעונה השלישית של NXT.
מופיע על הפוסטר של סמארסלאם 2013.
מופיע על הפוסטר של פרק הסלאמיז של 2013.
מככב על הפוסטר של ג'נסיס 2014.
מופיע בשלוש קרבות (קרב זוגות משולש/כריס בנואה נגד ג'ף הארדי/רייבן נגד ג'ף הארדי)  ב Greatest Sacrifice של DWL.
הריין הכי ארוך בתולדות DWL. (אליפות האקסטרים, מה: 08.07.2012 - 08.07.2013 - שנה שלמה).
זכה בסלאמי מתאבק השנה לשנת 2013 ורגע האקסטרים של השנה לשנת 2013 יחד עם CM פאנק.

מקומות משמעותיים בפוואר 15:

מקום ראשון בפוואר 15 של חודש מאי.
מקום 6 בפוואר 15 של חודש יולי ודצמבר.
מקום 4 בפוואר 15 של חודש אוגוסט
מקום 2 בפוואר 15 של חודש ספטמבר, נובמבר ויוני.
מקום 5 בפוואר 15 של חודש ינואר.
user posted image

זוכה בסלאמים: פרומאיסט השנה, מורה הפרומואים של השנה, מנהל השנה ומסקר השנה לשנת 2013 ! biggrin.gif

SilverRider
המקסימוס טיילור קונאן
שם פרטי:
סקייפ:

אחלה חדשות שמח ש-MVP יקבל שמח מסך בפרק הקרוב מתאבק מעולה שיכול רק להוסיף אני פשוט מת עליו.
בנוגע לאיש המסתורי מבאס שאין חדשות עליו אני ממש מחכה לרואת מי זה ומפתיע שאין תגובות כנראה בגלל היובש שיש השבוע
בפורום אבל אני בטוח שזה יהיה אחרת כבר מהפרק הבא. יומן נהדר מת לראות את הפרק שיבוא עלינו לטובה  ; ) 
user posted image

השגים בDWL אם המקסימוס:

user posted image
Wrestling Fan Xperience
+EdGe+
Rated R SuperStar Edge
שם פרטי:
קבוצה: מנהל קטגוריה
מזהה: #34,396
סקייפ:

- דעה שלי על היומן והפרקים וכו'... smile.gif -
וואו יש לך יומן נהדר כול הכבוד אבישי! , עיצובים נפלאים הפוסטר מצויין ! , החדשות מעולות , הפרק השני מעולה כול הכבוד פרק טוב מאוד אהבתי את הקרבות את התוצאות את הסגמנטים את העיצוב איך שעיצבת את הפרק מדהים כול הכבוד יש לך אחלה יומן אבישי smile.gif באמת יומן שכיף ליקרוא והשבתי לך בפרטית תיראה smile.gif , אהבתי ליקרוא את שני הפרקים בימלואם פרקים ממש יפים בהתחלה שדיברת על היומן שלך הלילה הלבן שהיה בפסח חשבתי שאתה צוחק איתנו בכול זאת אבישי יומן כי אני לא ראיתי יומנים שלך אז אמרתי הוא סתם צוחק וזה ואז כשראיתי שזה נכון ולא שקר אז הבנתי ולא סתם יומן רגיל אלה יומן שבאמת יכול לתת אתגר ליומן האגדי והמפלצתי של איתי סוף-סוף , סוף כול סוף יש יומן שיכול להתמודד עם היומן היפה של איתי , אז עכשיו יהיה קרב יומנים , לא שאני חושב שכול שאר היומנים הם גרועים אך אני אומר את האמת שהיומנים של אבישי ואיתי הם יומנים מושקעים ומצויינים שככה ניראים יומנים אמיתיים אז בכאמת כול הכבוד לכם על זה שאתם ככה משקיעים וכותבים פרקים , ככה אתם כותבים ומשקיעים ואת ההשקעה רואים אתם כותבים ומשקיעים ואנחנו מגיבים תגובות יפות תגובות מעודדות ונחמדות מאוד בגלל שכיף לנו להגיב ליומנים כאלה מושקעים smile.gif
אחלה חדשות שמח ש-MVP יקבל שמח מסך בפרק הקרוב מתאבק מעולה שיכול רק להוסיף אני פשוט מת עליו.
בנוגע לאיש המסתורי מבאס שאין חדשות עליו אני ממש מחכה לרואת מי זה ומפתיע שאין תגובות כנראה בגלל היובש שיש השבוע
בפורום אבל אני בטוח שזה יהיה אחרת כבר מהפרק הבא. יומן נהדר מת לראות את הפרק שיבוא עלינו לטובה!!!!
--- בקיצור ---
יש לך יומן נהדר ויפה שמור עליו מנהל שלנו![ואח שלי .. ]
user posted image
user posted image
user posted image

### Rated R SuperStar In D-W-L ###

### הישגים עם אדג\' ###
* אלוף ארצות הברית לשעבר![2/11/13 - 15/3/14]
* זוכה / מנצח הרויאל ראמבל לשנת 2014!
* N1C לאליפות העולם ברסלמניה 4 .

### פוואר 15 ###
* מקום 3 בפוואר [נובמבר]
* מקום 5 בפוואר [דצמבר]
* מקום 4 בפוואר [ינואר]
* מקום 4 בפוואר [פברואר]

### מאזן קרבות ###
נצחונות 12 || הפסדים 2 [ 3 הפסדים בלי פרומו - לא מחשיב הפסדים בלי פרומו] || תיקו - X || סה\\"כ קרבות - 17
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:~~: הישגים עם R טרות\\\' :~~:
* אלוף העולם של DWL
* 4 פעמים אלוף הזוגות של DWL
* 3 פעמים אלוף הכבוד של DWL
* מחזיק מזוודת הכבוד . [2011]
* מנצח עונה 1 של NXT
* מנצח טורניר מלך הזירה הראשון .
* מר כסף בבנק [2012] .
* מחזיק פרס סלאמי : קרב השנה [2012]

user posted image

מוזמנים לבקר בתיק העבודות שלי - ולאמץ משם חתימות .
http://www.didit.co.il/index.php?showtopic=51145

0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים)
0 משתמשים:

סה"כ 18 עמודים  1 2 3 4 ... אחרון » הוסף תגובה הוסף נושא חדש פרסם סקר